GK 50V JUHLAKISA

JULISTE

ÖLJYPROFIILI

ONLINE SCORING

 

8 SARJAA AM TULOKSET

8 PARHAAN ROUNDROBIN (lopputulokset)

 

TULOKSET:

Early Bird maanantai 28.3. klo 18.00 (2 parasta finaaliin)

FINAALIIN:

1. Peppi Konsteri Giants Pori 1293 (0) (40) (217)

2. Roosa Lundén GB Helsinki 1245 (0) (35) (186)

Early Bird keskiviikko 30.3. klo 18.00 (2 parasta finaaliin)

FINAALIIN:

1. Eetu Sola Alfa B C Raisio 1335 (24) (36) (202)

2. Karo Hilokoski Patteri Helsinki 1318 (0) (44) (209)

Veteraanierä torstai 31.3. klo 10.30 (2 parasta finaaliin)

FINAALIIN:

1. Matti Pirttikoski Bay Lahti 1364(174) (30) (176)

2. Kari Kuparinen RäMe Lohja 1349 (48) (42) (200)

Seniorierä torstai 31.3. klo 18.00 (2 parasta finaaliin)

FINAALIIN:

1. Veli-Matti Tissarinen CPS Kokkola 1349 (0) (41) (234)

2. Sami Luoto Pinjets Hyvinkää 1305 (0) (38) (236)

Naisten erä 1.4. klo 17.00 (2 parasta finaaliin)

FINAALIIN:

1. Jenni Heino Bay Lahti 1236 (0) (34) (211)

2. Virve Valtasaari Bay Lahti 1191(192) (20) (169)

 

 

 

KARSINNAN TILANNE 

LOPPUTULOKSET, FINAALIIN

1. Rami Mukkula All Stars Kouvola 1435 (0) (48) (215)

2. Juho Rissanen Mainarit Varkaus 1368 (0) (43) (174)

3. Teemu Putkisto GB Helsinki 1363 (0) (42) (265)

4. Jesse Kallio TPS Turku 1359 (0) (39) (190)

5. Juhani Tonteri Bay Lahti 1355 (0) (42) (213)

6. Timo Lammassaari Falcons Lahti 1348(114) (35) (209)

7. Simon Tissarinen CPS Kokkola 1339 (0) (43) (192)

8. Kaaron Salomaa BC Story Vantaa 1339 (12) (41) (220)

9. Jesse Ahokas Bay Lahti 1338 (0) (42) (255)

10. Teemu Asplund Valtti Lahti 1338 (0) (41) (244)

11. Eliisa Hiltunen Bay Lahti 1335 (30) (37) (217)

12. Olavi Mäkelä Starmen Lahti 1333(174) (29) (257)

13. Lenni Juutilainen Mainarit Varkaus 1325 (0) (39) (214)

14. Leevi Saikkala GB Helsinki 1321 (0) (39) (206)

15. Petri Kuusela Bay Lahti 1315 (96) (35) (200)

16. Linus Boström Siniset Riihimäki 1306 (0) (40) (230)

17. Luukas Väänänen Mainarit Varkaus 1304 (0) (38) (220)

18. Joonas Jähi GB Helsinki 1298 (0) (41) (264)

19. Markus Keskiruokanen Siniset Riihimäki 1292 (0) (40) (242)

20. Sami Rauhaniemi Siniset Riihimäki 1287 (0) (39) (200)

21. Sanna Oksanen Giants Pori 1285 (0) (37) (183)

22. Mauno Salminen HylSy Tuusula 1285 (24) (33) (204)